camlı ofis bölmesi, ofis bölme sistemleri, camlı ofis bölme sistemi kullanımı

Yarım Camlı Bölme Duvar Nerelerde Kullanılabilir?

Yarım camlı bölme duvar ofislerinizde ofis mobilyalarınız ile uyum içinde olacak görünümün elde edilmesi için uygun bir kullanımdır. Mekân içinde ferahlığı sağlarken aynı zamanda da estetik olarak görünümü sağlamaktadır. Tam cam bölmelere göre kullanımı daha kolay olan seçenek farklı modüler sistemler yardımı ile artı bir avantaj sağlamaktadır. Ahşap görünümünün yanında renkli plakalar ile de farklı bir iş ortamı içinde çalışmanız mümkün. Üstten veya alttan MDF kaplama ile yapılacak olan uygulama ofislerinizde oluşturacağınız duvarlarınızın iç ve dış görünümünde etkili olacaktır. 90 veya 120 MDF kaplama ile yapılacak olan uygulamalar farklı renk ve modeller ile yapılmaktadır.camlı ofis bölmesi, ofis bölme sistemleri, camlı ofis bölme sistemi kullanımıİçerde görülmesi istenmeyen alanların kapatılarak görüş alanını açmaya yönelik olabilecek bir uygulama olması yarım camlı bölme duvar seçeneğinin artı avantajlarındandır. Isı yalıtımını daha kolay içerde tutabilmek içinde artı bir avantaj sağlayacak olan sistemde kendi içinde farklı modeller ile uygulanmaktadır. Ayrıca odanız içinde bulunan cihazların kullanımını daha kolay temin etmek için sağlıklı bir uygulamadır. Sistemin ahşap plakaları aralarına uygulanan kaya yünü ses yalıtımında etkili faktör oluşturmaktadır. Bölmeler arasına yerleştirilen kaliteli yalıtım sistemi ile içerdeki ısıyı koruma ve dışardaki seslerin içeriye yansımaması için uygun bir yöntemdir. Yarım camlı bölme duvar iki duvar arasında kalan ara bölmeler için uygulanmaktadır. Ara camlı bölmeler üstten ve alttan olan kısımlarında dolu ve aralarda cam uygulaması ile tanınmaktadır. Yer ve tavan arasında kurulan sistem çift panelli modüler sistemdir.

Yarım camlı bölme duvar cam üzerinde uygulanacak reklam panoları veya değişik modellerin kullanıldığı tasarımlarda da uygulanmaktadır. Çocuk bakım evleri, kreşler, şirketler, dershaneler, reklam firmalarının duvarlarında uygulatabileceği modern sistemler ile donanımlı olarak kurulmaktadır. İçeriden herkesi görebileceğiniz ancak dışarıdan içerinin görünme olanağı olmayan kurulum özel alanlarınızı iyi değerlendirmek adına uygun bir planlama olacaktır. Dışardan görünümü ile ofisinize canlılık verecek ve farklı bir hava yaratacak olan değerlendirme ofisinizin konumuna uygun tasarımlar olarak ortaya çıkarılmaktadır.

Yarım camlı ofis bölme işleminde kullanılacak camın standartlara uygunluğu çok önemlidir. Türk standartlarına göre modül yüksekliği 125 cm ve modül genişliği 80 mm olarak belirlenmiştir sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım olabilmesi için belirlenen ölçüler göz ardı edilmemelidir. Çift camlı bölme sistemi ile kullanılan modüler seçimler yeni ofisinizde farklı alanların oluşturulması için zemin hazırlar. Görüntü kısıtlaması yapacağınız alanlarınızda yarım ya da tam olarak kapatacağınız bölmelerinizde görüş alanınız sizi içerden etkilemeyecek bir sistem kurmaktadır. Ofisiniz içinde düzenliliği koruyacak ve dıştan görünümde görsel olarak etkili olacak planlamalar ile çalışma koşullarınızı iyileştirebilir ve müşterilerinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yaptıracağınız bölmeleriniz gerek ısı yalıtımı gerek ses yalıtımı konusunda son derece planlı olarak yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir