towario kule, towario kule oyunu, towario kule android oyunu

Towario kule Savaşı Oyunu

Android oyun tavsiyeleri köşesinde bugün Towario‘ya yer vermek istiyoruz. Basit ama bir okadarda eğlenceli strateji mücadelesi vereceğiniz Android oyun arayışı içerisinde iseniz bu oyun tam size göre. Online ve offline oynanabilen Towario ile hoşça vakit geçireceğinizi umuyorum.towario kule, towario kule oyunu, towario kule android oyunuTowario Google Play Bilgileri

Tower.io

towario kule savaşı temalı bir android oyundur. Düşmanlarının kulesini yoket, kendine müttefikler bul

Oyun Yapımcısı : IGGY Media

Oyun Türü : Android Kule Savaşı Oyunu – Android Strateji Oyunu

Google Play Bilgileri : Oyun 3.9 kullanıcı puanı ortalamasına sahiptir.

Gereksinimler : Oyunu oynayabilmek için minimum 4.2 ve üzeri android işletim sisteminde bir cihaza sahip olmalısınız. Cihazınızda ortalama 81Mb bir boş yere sahip olmalısınız. 100mb olursa fena olmaz diye düşünüyorum.

Towario Nasıl Oynanır?

Towario map sistemi

internet ile online olarak oynadığınızda level atlayarak farklı haritalarda rakipler bulabilirsiniz.

Towario farklı renklerden oluşan kuleler ile rakiplerinize stratejik üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. Başta kolay gibi görünen bu oyun sizi düşünce olarak ters köşe yapabilir. Oyun, farklı renkteki kuleye sahip oyuncular arasında arasında birbirini işgal etme amaçlı yapılan ele geçirme konu savaş oyunu‘dur. Savaş içerisinde diğer oyuncular ile müttefik olup, diğer oyuncuların kalelerini ele geçirebilirsiniz. Yada ben çok zekiyim, kimse benim stratejimin önüne geçemez diyorsanız, yola tekte devam edebilirsiniz. Yanlız bu isteği zamanınız bol ise yapın. Çünkü karşınızdaki rakipte en az sizin kadar güçlü oluyor.

Towario Kule Savaşı Oyunu

Towario Savaş Modu rasgele bir renge sahip olursunuz. Burada amaç rakiplerinizin kulelerini ele geçirmek. Bu düşündüğünüz kadar kolay olmayacak.

Kuleniz içerisinde yetişen askerlerinizi boş veya rakiplerinizin kalelerini istila etmeye yolluyorsunuz. İşgal edilen kaleleri gerekli asker sayılarına ulaştırın. Gerekli nüfus içerisinde olan kulenin üzerinde Altın simgesi çıkar. Altın simgesi çıkan kule’nin üzerine basılı tutarak 1 üst seviyeye geçirirsiniz. Her kule 5 seviyeye ulaşır. Ayrıca her kule geliştirildikçe daha hızlı asker üretimi sağlamaktadır. Kuleleriniz çoğalmaya başladıkça işiniz kolaylaştığı gibi, dezavantaj olarak yönetmesi de daha zorlaşmaktadır. Her kule maksimum 50 asker nüfusuna sahiptir. Kule sayısı arttığında, nüfusu takip etme zorlaştığı için bütün rakiplere karşı savaşmak daha da zorlaşmaktadır. Bu yüzden kendinize 1 müttefik edinerek ondan destek almanız, işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Birçok kişinin ilgisini çeken kule savaşı oyunlarından biri olan Towario, Android oyun severlerinde büyük ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, yolculuk veya bir internet bağlantısına sahip olmadığınız anlarda iyi vakit geçirebileceğiniz nadir oyunlardan birtanesidir.

Eğlenmeye daha da fazla ihtiyacınız var ise Arrow.io tanıtımımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir