tesettürlü gelinlik modelleri, tesettür bayan gelinliği, tesettür gelinlikler

Tesettürlü Bayanlar İçin Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Evlenecek bayanların en zorlandığı nokta şüphesiz ki gelinlik seçimleridir. Mükemmel bir gelin olmak istiyorsanız  ilk olarak vücut tipinizi iyi tanımanız gerekir. Vücut tipiniz gelinlik seçiminize yardımcı olacaktır. Vücut tipinizi bilip öne çıkarmak istediğiniz bölgelere göre seçim yaparsanız mükemmel bir gelin olursunuz.

Prenses Gelinlik Modeli

Daha çok  ”A” kesim olarak bilinen prenses model oldukça kullanışlı,her ortama ve her bedene olabilen  rahat  ve şık modeller arasında yer alır.  A  kesim tesettür prenses gelinlik modeli   tamamen  cankurtaran bir modeldir.  Özellikle minyon ve orta boylu gelin adayları için oldukça uygun bir modeldir.tesettürlü gelinlik modelleri, tesettür bayan gelinliği, tesettür gelinlikler

Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri ne kadar fazla ise s
eçim yapmak o kadar zordur.  Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri neredeyse bütün gelin adayları tarafından tercih edilen bir detaydır. Bir çok gelinlik modelinde fransız  dantel detayı kullanıldığı için  bir çok seçeneğiniz olacaktır. Vücut  tipinize uygun bir gelinlik modeli seçerek ve  fransız danteli detaylı özelliği ile de mükemmel bir gelin olabilirsiniz.

Balık Gelinlik Modelleri

Kum saati vücut tipine uygun tasarlanmış olan balık modeli gelinlikler çok sık tercih edilen modellerdendir.  Kum saati vücut özelliğine sahip biri bu tesettür gelinlik modelini çok iyi taşıyacaktır. Balık model gelinlik kapalı ve ya açık olan gelin adaylarının kusursuz vücutları ile birleştiğinde hoş bir sonuç ortaya çıkacaktır.

Düz kesim Gelinlik modeli

Daha çok zayıf ve uzun boylu tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen düz kesim gelinlik modeli oldukça rahat ve şık modeller arasında yer alır. Salon düğünlerinde kullanılan düz kesim gelinlik  modeli tesettürlü bayanlar tarafından da daha sık tercih edilir.

Dantel Gelinlik Model

Tüm kadınlar için gelinlik seçimi çok hassas bir konudur. Tesettürlü kadınlarda da bu böyledir. Gelinlikte tesettür dantel gelinlik modeli çok tercih edilen bir detaydır. Daha çok salon düğünleri için tercih edilen bu model şık ve gösterişli bir modeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir