sevgili ile keyifli zaman geçirme, sevgililer gününde zaman geçirme, sevgililer gününde yapılabilecekler

Sevgililer Gününde Harika Vakit Geçirmenin Yolları

Yıl boyunca heyecan ile aşkla beklenen Sevgililer Günü günler öncesinden plan yapılan muhteşem bir organizasyonu hak etmektedir. Dışarıya çıkıp şık bir yemek yemek ve ya güzel bir kamp tecrübesi edinmek, eğlenceli bir konser dinlemek ya da aşk dolu bir filmi beraber izlemek Sevgililer Günü için önerilen alternatifler arasında yer alıyor.

Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?

Sevgililer Günü için haftalar öncesinden plan yapmak isterseniz seyahat fikrini ilk sıraya yerleştirilir. Romantik ve bir o kadar büyüleyici şehirlerden herhangi birine gitmeniz, bu  güzel günü birlikte geçirmeniz için oldukça hoş bir seçim olur. Venedik, Roma, Paris, Prag tercih edebileceğiniz en romantik şehirler arasında yer alır. Eğer ki, yurtdışı seyahati değil de yurt içi seyahati tercih ederseniz İstanbul’u bu romantik günde yeniden keşfetmek sizin elinizde. Sadece ikiniz, muhteşem bir İstanbul günü düzenlenebilir.sevgili ile keyifli zaman geçirme, sevgililer gününde zaman geçirme, sevgililer gününde yapılabilecekler

Sevgililer Gününde Ne Yapılmalı?

Diğer tüm Sevgililer Günü hatıralarınızdan farklı olsun isterseniz bu 14 Şubat’ı evde geçirilebilir. Kendiniz için hazırladığınız çikolatalı pastanız ve ya içecekleriniz ile samimi bir gece geçirmek sizin elinizde. İkinizin filmini izleyebilir ve biraz sohbet edip birlikte olmanın sessiz huzurunu yaşarsınız. Henüz hala kış mevsimindeyken kayak yapmaya gidebilir ve ya kış kampı yapılabilir. Yalnızca ikinizin olduğu bir kampı hayatınız boyunca unutmazsınız. Üstelik bu kamp, birbirinizi ne kadar özlediğinizi de fark etmenize yardımcı olacaktır.

Sevgililer Günü için Mükemmel Öneriler

Sevgililer Günü için güne birlikte hazırlayacağınız kahvaltı ile başlayınız. Beraber hazırladığınız kahvaltı sonrası güzel bir alışveriş turu yapılmalıdır. Bir yerde oturup sıcacık bir kahve yudumlamaya vakit ayırın. Arkasından rastgele bir filme giriniz. Çıkınca içinizi ısıtacak eşsiz lezzete sahip bir yemek yiyebilirsiniz. Sonrasında iki dilek balonu alarak size en yakın sahile gidin. Biraz sahil sohbetinin ardından dilek balonlarınızı el ele gökyüzüne uğurlayabilirsiniz. Geceyi birlikte tamamlamak güzel bir hatıra olarak kalmasını sağlar.

Sevgililer Günü için Alternatif Fikirler

Sevgililer Günü, iki kişi arasında özel olan bir gün olabilir ancak sizin için özel olan başka çiftler ile kutlanabilir. En yakın arkadaşlarınız ve dostlarınızla çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz muhteşem bir akşam organize sağlayabilirsiniz. Romantizmden hoşlanmayanlar için go-kart yarışları, korku evleri ve piknikler alternatif olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir