şişmanlar nasıl giyinmeli, kısa boylular nasıl giyinmeli, kısa boylu şişmanlarda kıyafet seçimi

Kısa Boylular ve Şişmanlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa boylular nasıl giyinmeli? Kilosu fazla olanlar nasıl giyinmeli? Giyim konusunda zorlanan kısa boylular ve şişmanlar için tavsiyelerimiz var. Kısa boylulara özel ve şişmanlara özel giyinme önerilerimiz şunlar:şişmanlar nasıl giyinmeli, kısa boylular nasıl giyinmeli, kısa boylu şişmanlarda kıyafet seçimi

Kısa Boylular Nasıl Giyinmeli?

Pantolon: Düşük belli pantolonları, vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız tercih etmelisiniz. Yüksek belli ve düz inen pantolonları da bacaklarınızı uzun göstermek için tercih edebilirsiniz. İri desen ve kontrast renklerden uzak durun. Üstünüzle aynı tonlarda olmak şartıyla canlı renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ceket ve Gömlek: Belde biten kısa ve fazla uzun ceketlerden uzak durun. Kalça hizasında kalan ve bele oturan modelleri tercih edin. Saçaklı, püsküllü ya da payetli bir gömlekle düşük bel kullanabilirsiniz. Altla üst arasında kesinlikle renk kontrastları yapmayın. Çok istiyorsanız, kumaş türü kontrastları uygulayın. İpek bir elbise üzerine alabileceğiniz jean ceket gibi.

Elbise: Silueti, tek renk ve düz kesim elbiseler daha uzun gösterir. Ayrıca rahatlıkla kadınsı ve seksi kesimleri de kullanabilirsiniz. Baldırların ortası ya da topukların hemen üstünde bir etek boyu tercih edebilirsiniz.

Fazla Kilolular, Şişmanlar Nasıl Giyinmeli?

kısa boylu ve şişmanlar nasıl giyinmeliPantolon: Mümkün olduğunca pantolonlarınızı, krep gibi dökümlü kumaşlardan seçmeye çalışın.

Üst: Bacaklarınızın üst kısmına dek inen uzun tunikleri, özellikle pantolon üzerine giyin. Tek renk ve koyu tonları, göz alıcı ve dikkat çekici desenler yerine tercih edin. Kalın ve belinizi saran kemerlerden kaçının. Ancak dekolte kullanmaktan kaçınmayın.

Ceket: Ceket seçiminizi, dökümlü kumaşlardan tercih edin. Omuzlarınızın üzerinde küçük vatkaları büyük vatkalar yerine her zaman tercih edin.

Elbise-Etek: Streç kumaşlara veda edin. Çünkü asla vücudu sarmamalı. Uçuşan, vücuda yapışmayan kumaşlar idealdir. Tek renk ve koyu tonları renk seçiminizde dikkate alın. Eteğinizin boyunu baldırların hemen altında ya da daha uzun rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir