gıdı eritme, lazerle yap alma, karın germe estetiği

Gıdı Eritme, Karın Germe, Lazerle Yağ Alma Hakkında Başlıca Neler Bilinmesi Gerekli?

Karın germe operasyonu ne gibi durumlarda ve nasıl gerçekleşir?

 Zaman içerisinde kilo alıp vermeler sonucunda karın bölgesinde derin ve şiddetli çatlaklar meydana gelebilmektedir. Kilo sorunlarının ötesinde zayıf ve elastikiyetini koruyan vücudun ani olarak gebelik durumu ile karın bölgesinde meydana gelen şişlik, elastin liflerinin gereğinden fazla esnemesi sonucu doku bağlarının yırtılması ve karın sarkması meydana gelmektedir.gıdı eritme, lazerle yap alma, karın germe estetiği

 İlerleyen dönemlerde karındaki sarkıklığın dışında göbek fıtığı gibi sorunlara yol açmaktadır. Önüne geçilmesi için gerekli olan operasyonların gerçekleşmesi, sorunların çözümü olmaktadır. Karın bölgesinin tamamen gerilerek, eski vücut fonksiyonlarına en sağlıklı şekilde dönülmesi sağlanmaktadır. 2 ile 6 saat arasında kişilerin bünyesi ve operasyon uygulanacak alanın gerektirdiği uygulamalara göre cerrahi müdahale gerçekleşmektedir. 10 ile 20 gün arasında tam olarak gelişme sağlanarak günlük yaşama dönülebilmektedir.

 Lazer liposuction uygulaması nedir ve nasıl sonuçlanır?

 Vücudun şekillenmesi için en hızlı şekilde kat edilen sonuçlar elde etmeye yarayan teknik olmaktadır. Normal yağ alma operasyonlarına göre daha kısa süre içerisinde iyileşme olması sağlanmaktadır. Birden fazla dalga boyu ile kullanılan cihazlar tam etki göstermektedir. Günler süren iyileşme süreci 1 hafta hatta bir kaç gün gibi bir zaman dilimine çekilmektedir. 16 yaşını geçen ve Uzmanların uygun görmesi doğrultusunda kilo kaybı yaşaması gereken kişilere uygulanabilmektedir. 2 ile 3 mm kalınlığında değişen ışın ile yağ dokuları parçalanarak uygulama sağlanmaktadır. Uygulama sonrasını takip eden bir gün içerisinde taburcu edilerek evde istirahat süresi gerçekleşebilmektedir. Meydana gelen hafif boyuttaki ağrılar ise, ağrı kesici haplar ile engellenebilmektedir. Çok kısa süre içerisinde vücut şekli toparlanarak operasyon etkileri ortaya çıkmaktadır.

 Gıdı eritme nedir ve nasıl uygulanmaktadır?

 Yaşlılık sonrası yoğunlaşan gıdı düşmeleri için gençlik dönemlerinde alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Cilde verilen hassasiyet gıdı bölgesine de uygulandığı esnada gıdı kısmındaki sarkmalar uzun soluklu olarak ertelenebilmektedir. Yüzüne düzenli temizleyici ve nemlendiriciler ile yapılan bakımları gıdı bölgesinde ihmal eden kadınlar, gıdı bölgesinde hızla sarkma yaşamaktadırlar. Gıdı sarkmalarına çare ise gıdı eritmede aranmaktadır. Ameliyatsız olarak gıdı eritme yöntemi ile ultrason ve radyo frekans sistemlerinin bir arada bulunduğu teknoloji ile kısa süre içerisinde toplu ve elastikiyetine kavuşmuş sıkı bir gıdı elde edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir