davines şampuan, davines ürünleri nelerdir, davines şampuanlarının kalitesi

Davines energizing sağlığı olumsuz mu etkiliyor?

Günümüz de bir çok insan saç dökülmesi problemleri yaşıyor. Herkes saçına artık oldukça fazla önem vermekte. Kişi kendine en uygun en sağlıklı şampuanı bulmak istiyor. Bugün size Davines energizing sağlıklı mı faydaları nelerdir bunlardan bahsedeceğim.davines şampuan, davines ürünleri nelerdir, davines şampuanlarının kalitesi

Davines energizing’in faydaları

Bu şampuan ince , kırılgan ve dökülmeye meyilli saçların güçlenmesini sağlar. Temizler ve besler. Saçta ki toksinlerin hareketliliğini artırarak saça canlılık kazandırır. Şampuanda ki hoş koku içindeki bitki özlerinden kaynaklanmaktadır. pH’ı 5.5 olmasından dolayı cilde zarar vermez yumuşak bir dokunuş sağlar.  Kafein fitosetikülleri, sirtuinler, tarçın, zencefil ve karabiber esansiyel yağları sayesinde saç derisinde ki kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve kullana kişinin saçını güçlendirir.

Davines energizing içerik bilgisi

İçerisinde bulunan Beta-glukanlar sayesinde  saç hücrelerinin korunmasını sağlar. Kafein fitosetikülleri kişinin metabolizmasını uyarır ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Sirtuinler, güçlü antioksidan  etkisiyle  saçınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlar. İçerisinde bulunan tarçın yağı hoş bir koku sağlar kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu da saç köklerinizi uyarır ve diğer bir yağ olan zencefil yağıda kan dolaşımını tetikler. Umarım Davines energizing sağlıklı mı sorusunun cevabını verebilmişimdir.

Peki uygulamamız nasıl olmalı?

Nemli saçınıza masaj yaparak uygulamalısınız.  Bir kaç dakika bekledikten sonra durulayın. Eğer gerek duyuyorsanız işlemi tekrarlayın.  Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli kullanarak günlük bakımınızı  bitirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir