göğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadar

Bakırköy Göğüs Estetiği Operasyonu Fiyatları

Günümüzde göğüs estetik operasyonları genel olarak bayanların göğüs ölçülerinden memnun kalmadıkları durumlarda tercih edilmektedir. Pek çok kişi göğüs ölçülerinin küçük olmasından şikâyetçi olurken, maalesef bazı bayanlarda aşırı büyüklükten şikâyetçi olmaktadır. Bunların yanı sıra sarkık göğüslere sahip olan bayanlarda dikleştirici operasyonlara sahip olmak istiyor diyebiliriz. Bunun için, Bakırköy göğüs estetiği operasyonun fiyatları farklılık gösterirken, fiyat hakkında detaylar estetik merkezleri tarafından alınabilir.göğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadarGöğüs ameliyatlarında kullanılan protezler

Halk dilinde silikon olarak adlandırılan göğüs protezleri 2 farklı tip olarak hastaların tercihlerine sunulmaktadır. Bu çeşitler arasında şunlar yer alıyor.

·         Yuvarlak göğüs protezleri

·         Damla yuvarlak göğüs protezleri

Yuvarlak protezler

Göğüs estetiklerinde tercih edilen bir protez şekli açısından yuvarlak protez olarak adlandırılırken, dikey ve yatak çapın eşit olduğu bir şekle sahiptir. Yani daha toplu ve yuvarlak olarak göğüslere sahip olmak isteyenlerin tercihlerinden oluyor.

Damla yuvarlak protezler

Yukarıda tercih edilen protezin aksine, yatak çağı dikey çağına göre daha kısa tutulmaktadır. Yani uzunluk aşağı doğru verilirken, damla protez olarak adlandırılmıştır.

Kişinin seçimine göre

Elbette ki göğüs ölçüleri kişinin seçimine göre tercih edilse de, elbette ki vücut değerlerine uygun ve vücudunuzun taşıyacağı göğüs ölçüleri tercih etmek önemlidir. Bu konuda doktorun tavsiyesi göz önünde bulundurulması gerekirken, Bakırköy göğüs estetiği operasyonun fiyatları da bu özelliklere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Yine seans sayısına göre de farklı fiyatlar kullanıcılarına sunulanlar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir