bakırköy burun estetiği, burun estetiği yapımı, bakırköy burun estetiği operasyonu

Bakırköy Burun Estetiği Çalışanları

Günümüz teknolojisinde artık estetik bir hayli yaygınlaştı. Estetiğin esas amacı, hastalık özelliği taşıyan bir unsurun düzeltilmesidir. Ancak günümüzde kötü görüntüden kurtulmak için de estetik yöntemine başvurulabilir. Estetik operasyonların başında burun estetiği gelmektedir. Çünkü burnumuz solunumun olmazsa olmazıdır. Ve bu kadar önemli olan burnumuzda çeşitli sorunlar olabiliyor. Kemik eğriliği de bunlardan bir tanesi. Kemik eğriliği özellikle gece uykularına çok büyük engeldir. Böyle bir engele sebep olması durumunda ise estetik uygulanarak kolaylıkla tedavi edilebilir. İşte bu ve buna benzer sorunlarınızın çözümü için Bakırköy burun estetiği çalışanları hizmetinizdedir.bakırköy burun estetiği, burun estetiği yapımı, bakırköy burun estetiği operasyonu

Burun estetiği yöntemleri

Daha önce de söylediğimiz gibi burun, en önemli işlevlere sahip uzuvlarımızdan bir tanesidir. Ve burun estetiği de bu sebepten bir hayli önem kazanmıştır. Hastalığın şiddeti, hastanın isteği, cerrahın tercihi gibi seçenekler burun estetiğinin hangi yöntemle yapılmasına karar verir. Daha çok kullanılan açık yöntem ve kapalı yöntemdir. Kapalı burun estetiği yönteminde bütün kesiler burun içinde kapılır. Açık burun estetiği yönteminde ise burun içi kesilerine ek burun ucu tabanına da kesi ilave edilmektedir. Dediğimiz gibi hangisini tercih edeceğiniz cerrahınız ve sizin tercihiniz.

Çalışanları

Bu kadar önemli bir operasyon için sıradan doktorlar tercih etmemek gerekir. Burnunuzu güvendiğiniz ve kalitesinden emin olduğunuz doktorlara emanet etmelisiniz. Şimdi sizler için Bakırköy burun estetiği çalışanlarından bazılarını sıraladık.

  1. Dr. Ali GÜRLEK (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi)
  2. Dr. Mert BİLGİLİ (Kulak Burun Boğaz)
  3. Dr. Orhan ALTINTAŞ (Kulak Burun Boğaz)
  4. Dr. Mehmet Ersin GÖNÜLLÜ (Plastik Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi)
  5. Dr. Muhammet PAMUKÇU (Kulak Burun Boğaz)
  6. Dr. Mustafa ÜZEYİR (Kulak Burun Boğaz)
  7. Dr. Fehmi DÖNER (Kulak Burun Boğaz)
  8. Dr. Bahadır BAYKAL (Kulak Burun Boğaz)
  9. Dr. Hasan Utkan AYDIN (Plastik Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi)
  10. Doç. Dr. Övünç AKDEMİR (Plastik Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi)

Yukarıda belitmiş olduğumuz cerrahlar sadece birkaçı. Siz de internet sitesinden kolaylıkla bu ve buna benzer birçok plastik cerraha ulaşabilir, istediğiniz cerrahtan randevu alabilir, muayene olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir